Radiofrekvence tělová

Cena se stanovuje dle následujících parametrů: Velikosti plochy a tukové vrstvy. Dále pak rychlostí prohřívání, stavu kůže a dle časové náročnosti.

Procedurou docílíme redukce tuku, celulitidy, stimulace kolagenu a zjemnění strií. Viditelné výsledky již po 1. proceduře.

Radiofrekvenční proceduru doporučujeme kombinovat s ultrazvukem, ruční lymfodrenáží či s přístrojovou lymfodrenáží Ballancer Gold. Vhodné je použití zábalu na formování postavy pro rychlejší redukci tuku a k vyhlazení celulitidy. Rádi Vám pomůžeme s úpravou stravovacích návyků. Vybrat si můžete konzultaci s výživovým poradcem nebo některý z výživových programů na míru bez léků.

Na procedury lze čerpat slevu až 40% pro pojištence VZP, OZP a Ministerstva vnitra

Radiofrekvence - formování postavy

Radiofrekvenční technologie využívá kombinaci bipolární a tripolární energie. Softwarový systém je schopen řídit výkon a kombinaci polarit elektrod, a tím i selektivní zahřívání pokožky v různých hloubkách. Tím docílíme modelování postavy a urychlení úbytku obvodů problematických partii a vyhlazování pokožky zasažené celulitidou. Dále pak dochází k silné stimulaci kolagenních vláken, která zajišťují elasticitu kůže během redukce hmotnosti. Pokožce takto navracíme mladistvější vzhled v podobě výrazné redukce vrásek.

Vlastnosti radiofrekvenčního přístroje

  • ohleduplná alternativa k plastickým operacím bez bolesti a rekonvalescence
  • viditelné a měřitelné výsledky již po 1. aplikaci
  • formování paží, hýždí, stehen, lýtek, kolen, zad, boků, břicha, pod prsy, podbradku aj.
  • výrazně napomáhá rychlejšímu úbytku na mírách v problematické partii

Radiofrekvenční formování postavy - bezbolestná liposukce

AŽ 40% SLEVA PRO POJIŠTENCE VYBRANÝCH POJIŠTOVEN

Výsledky Radiofrekvenčního hubnutí