Ceník
Analýza těla na přístroji Tanita s konzultací

30 min.........................................................600 Kč

60 min........................................................990 Kč

Po ukončení výživového programu nabízíme našim klientům i následnou péči v podobě analýzy těla spolu s konzultací za zvýhodněnou cenu. Mějte i nadále svoji váhu pod kontrolou.

30 min......................................................550 Kč

Analýza těla na přístroji Tanita

Segmentální analýza tělesných parametrů je měřena přístrojem, který vyšle do těla slabé, pro lidské tělo naprosto bezpečné a nepostřehnutelné elektrické proudění. Měření je založeno na skutečnosti, že elektrický proud prochází snadněji tekutinou ve svalech než tukem. Proudění prochází oběma nohama a rukama, tím umožňuje měřit elektrický odpor těla. Měření je zcela bezpečné a bezbolestné.
Pravidelným přeměřováním se zjišťuje zda klient redukuje hmotnost správně na tukové tkáni a viscerálním tuku a nepřichází o svalovou hmotu.
Měření tělesných parametrů je nedílnou součástí vstupní konzultace i následných redukčních programů.

Od 1.srpna 2013 mohou zájemci na všech pobočkách vyzkoušet detailní analýzu tělesného složení na novém segmentálním analyzátoru od firmy TANITA. Přístroj umožňuje změřit detailní rozložení svalové hmoty a tuku v jednotlivých partiích těla (trup, ruce, nohy, vnitřní orgány), dále pak zjišťuje celkové procento vody v těle, množství minerálů v kostech, bazální metabolizmus, hodnocení somatotypu a metabolického věku.

Co nedělat před měřením:

  • 2-3 hodiny nejíst a nepít
  • 1 hodinu se nesprchovat
  • 12 hodin necvičit
  • 24 hodin nepít alkohol a kávu
  • 24 hodin nechodit do sauny
  • nenatírat si ruce a nohy krémem